LVT

Vaata ka teisi sarju

Imitatsioonplaadid ehk LVT (ingl.k. Luxury Vinyl Tiles) on suurepärane asendus puidule, metallile või kivile pakkudes mugavat,  stabiilset, kulumis- ja kriimustuskindlat, vastupidavat nii niiskusele, UV-kiirtele kui kemikaalidele ning äärmiselt lihtsalt puhastatavat põrandalahendust. Oma suurepärase välimuse ja omaduste tõttu on need õhukesed vinüülplaadid leidnud laialdast kasutamist nii eriti suure liiklusega äri- ja kaubanduspindadel kui kodudes ja suvemajades.

Colonia kollektsiooni aluseks on disain, kvaliteet ja LVT omadused. Inspireeritud ümbritsevast loodusest, viidi läbi ulatuslikud disaini ja trendiuuringud, et luua ilus, ihaldusväärne ja praktiline põrandakate, mis sobiks ideaalselt just koju. PU-töötlus lihtsustab hooldust. Materjali paksus 2.0, kulumiskiht 0.2 mm.

Camaro kollektsioon esitleb suurt valikut naturaalseid stiile, mis sobivad hästi erinevatesse interjööridesse: klassikalistest modernseteni. Põrandakatteid on täiustatud, et paremini peegeldada naturaalseid tekstuure koos silepõrandatele omaste eelistega. Viimistletud polüuretaaniga, et lihtsustada hooldust. Camaro on loodud inspireerima ja aitama luua keskkonda, mida armastad.  Sobib hästi nii koju kui mõõduka koormusega äripindadele. Paksus 2.0 mm, kulumiskiht 0.3 mm.


SOODSAD HINNADSUURED KOGUSED


KIIRED TARNED