Parandamaks Plaadimaailma klientide kasutajakogemust, kasutame oma veebilehel küpsiseid. Kui jätkate lehe sirvimist, siis nõustute küpsiste kasutamisega.

Firmast

  


Hansas Plaadimaailm OÜ - kõik keraamilised plaadid leiad Eesti suurimast ja pikemalt tegutsenud keraamiliste plaatide müügile spetsialiseerunud kauplusest.

Oleme keraamiliste plaatide valdkonnas parim valik olenemata sellest, kas sinu soov on plaatida väike vannituba või suuremat sorti ühiskondlik hoone. Keraamiliste plaatide maaletoojatena saame pakkuda suuri koguseid parimate hindadega.Kaupluses kohapeal (Peterburi tee 81, Tallinn 13816) saad valida ligi 500 erineva keraamilise plaadi vahel ning saad sobivad plaadid ka kohe kätte. E-poest tellides jõuavad plaadid sinuni harilikult 2-4 tööpäeva jooksul.

Meilt leiad suures valikus ja kõikvõimalikes värvitoonides, suurustes ja tegumoodides seina- ja põrandaplaatemosaiikplaate ning plaatimiseks vajalikke plaatimis- ja vuugisegusid ning plaatimise tööriistu. Meilt leiab sobivaid keraamilised plaadid nii eraisikutele kodu sisustamiseks, ehitusfirmadele igas mastaabis projektide tarbeks kui ka hea maitsega arhitektidele ja sisekujundajatele.


Meie kaupluses on eraldi arhitektidele ja disaineritele mõeldud ala, kust leiab suures valikus erinevaid plaadinäidiseid, mida jooksvalt täiendame. Disainerite alal olevaid plaate saab kasutada projektides ning need on tellitavad.

Loomulikult võivad siit plaate tellida ka erakliendid ning külastada seda ala koos arhitekti või sisekujundajaga.


Meie spetsialistid annavad rõõmuga nõu kõikides plaate ja plaatimist puudutavates küsimustes nii kaupluses kohapeal kui läbi veebi.
Helista meile +372 6564 189 või kirjuta info@plaadimaailm.ee.