Firmast

  

Hansas Plaadimaailm OÜ on suurim kauplus Eestis, mis on spetsialiseerunud ainult keraamiliste plaatide müügile.


Meil on suur valik eri värvitoonides, suurustes ja tegumoodides seina- ja põrandaplaate, keraamilisi ja looduskivist mosaiike ning plaatimiseks vajalikke plaatimis- ja vuugisegusid ning plaatimise tööriistu

Meie ettevõtte fookuses on plaadid. Meil leidub sobivaid plaate nii eraisikutele kodu sisustamiseks, ehitusfirmadele igas mastaabis projektide tarbeks kui ka hea maitsega arhitektidele ja sisekujundajatele. Plaate saab soetada täpselt nii palju kui vaja – olgu siis ainult ühe vannitoa tarbeks või kogu hoone plaatimiseks.


Kuna oleme keraamiliste plaatide maaletoojad siis saame pakkuda suuri koguseid ilma pikkade tarneaegadeta ning parimate hindadega. 
Kliendid saavad kaupluses valida ligi 500 erineva toote vahel ning kõik ostetud kaubad saab kohe kätte.

Lisaks põhisortimendile pakume ka soodsama hinnaklassiga II sordi plaate ning tehaste eripakkumisi. 

Uues kaupluses on eraldi arhitektidele ja disaineritele mõeldud ala, kust leiab suures valikus erinevaid plaadinäidiseid, mida jooksvalt täiendame. Disainerite alal olevaid plaate saab kasutada projektides ning need on tellitavad. Loomulikult võivad siit plaate tellida ka jaekliendid ning külastada seda ala koos arhitekti või sisekujundajaga.


Lisaks anname rõõmuga nõu kõikides plaate ja plaatimist puudutavates küsimustes ning ootame Teid meie uue kaupluse ja plaadivalikuga tutvuma.


SOODSAD HINNAD


SUURED KOGUSED


KIIRED TARNED