Parandamaks Plaadimaailma klientide kasutajakogemust, kasutame oma veebilehel küpsiseid. Kui jätkate lehe sirvimist, siis nõustute küpsiste kasutamisega.

Väikeseformaadilised pilgupüüdjad – kitsad seinaplaadid ja mustrilised põrandaplaadid

Väikeseformaadilistel plaatidel on palju plusse. Väike plaat aitab peita pindade ebatasasusi või defekte. Samuti tänu oma suurusele ei purune need nii kergelt kui suured plaadid. Lisaks on väikeseformaadiliste plaatide värvide ja mustrite valik tohutult mitmekesine ja erineva kujuga plaate on võimalik põnevates mustrites laduda. Nii tutvustame ka täna Plaadimaailma uusimaid väikeste mõõtudega plaate, millega oma koju trendikaid lahendusi luua.


Chicago

Tegu on klassikalise 7,5x30 valge läikiva sarjaga. Nagu sissejuhatuses mainisime saab selliseid väikeseformaadilisi seinaplaate erinevalt seina seada, näiteks sobib Chicago plaat telliskivimustrisse või praegu järjest populaarsust koguvasse kalasabamustrisse laotuna. Eriti hästi sobib sari kaunistama väiksemaid ruume, nagu kööke või vannitubasid, sest annavad tänu valguse peegeldamisele sellistele ruumidele avatuma ja suurema mulje. 

Tatoo

See luksuslik marmorimitatsiooniga 7,5x30 plaadisari on erinevalt eelmisest sarjast mati viimistlusega. Marmor sobib inimesele, kes soovib oma koju suurejoonelisust lisada, mistõttu on marmorimitatsiooniga plaadid alati olnud üheks meie klientide lemmikuks. Pakendis on erineva mustriga plaadid, mida saab vastavalt soovile kombineerida. Piklikud seinaplaadid loovad seina huvitava ja teistsuguse mulje, mida suurte plaatidega ei saavuta.  
Acuarela Cendra

Populaarsele sarjale Acuarela lisandus uus värvitoon. Eelnevale valgele valikule lisaks saab huvitava tekstuuriga plaati nüüd ka hallis toonis valida. See on ideaalne võimalus neile, kes ei soovi klassikalist valget, vaid hoopis neutraalsemat tulemust. Kaunis seinaplaat imiteerib oma läikiva ja reljeefse pealispinnaga märga pinnatekstuuri ning pakub erinevas valguses põnevat valgusemängu. 
Atenea 

Selles põrandaplaadisarjas on kaks silmatorkavat mustrit – mustvalge Atenea Grey ja värviline Atenea Mix. Väikesemõõdulise 20x20 plaadi eklektiline stiil täidab põranda uhke meeleoluga ning loob põnevust, millest on raske mööda vaadata. Kuna Atenea sarjast saab iga ruumi kindel fookuspunkt, tasub liigse värvikirevuse ärahoidmiseks kasutada ülejäänud osades pigem tagasihoidlikke lahendusi, mis plaati rõhutaks ega hakkaks sellega võistlema. 
Hansas Plaadimaailm

Ideaalne kodu on sinu nägu ja see väljendub ka meelepärastes plaatides. Plaadimaailmast leiad seinaplaate igale maitsele. Oleme Eesti suurim keraamilistele plaatidele spetsialiseerunud kauplus. Sobiva lahenduse leiab nii hinnatundlik kui ka luksuslikku tulemust otsiv klient. Kiiret tarnet pakkudes toome laokaubad 2-3 päevaga objektile, sina vali siit vaid sobivad välja!


Kui sul aga tekkis lisaküsimusi aitame sind rõõmuga. Küsimuste korral helista julgelt +372 656 4189, saada e-mail info@plaadimaailm.ee või kasuta meie kodulehel olevat vestlusakent!