Parandamaks Plaadimaailma klientide kasutajakogemust, kasutame oma veebilehel küpsiseid. Kui jätkate lehe sirvimist, siis nõustute küpsiste kasutamisega.

Kiviefektiga seinaplaadid - pilkupüüdev disainielement sinu kodus!

Kodu on koht, kus elab armastus, kus luuakse mälestusi, kus sōbrad on alati teretulnud, kus on sinu pelgupaik ja kindlus. Koduhubasuse loomisel on tähelepanu detailidel, mis teevad kodust kodu ning tänapäeval on selleks palju võimalusi. Üheks pilkupüüdvaks disainielemendiks on kiviefektiga seinaplaadid, mida on võimalik kasutada nii elu- kui ka vannitoas, saunades, kaminate katmisel, aga ka õues.


Kividekoratiivplaadid õueala seinale

 

Kätte on jõudmas suvine aeg, kus meelsasti veedetakse rohkem aega õues. Kiviefektiga seinaplaatide abil on võimalik lisada oma väliköögile ja terrassile soojust, tekstuuri ning hubasust. Tuleb meeles pidada, et õue paigutatud plaadid peavad vastu pidama väliskeskkonna tingimustele nagu otsene päikesevalgus ja kõikuvad temperatuurid. Külmakindlatel plaatidel on alati olemas vastav märge, mis tagab selle, et plaat sobib välistingimustes kasutamiseks. Seinaplaadid, mis ei kannata külma, võivad lume, vee või jääga kokku puutudes praguneda. Seinaplaadid kaminate katmiseks


Kamin on kui kodu süda! Seda ümbritsevatel plaatidel on suur roll kodusoojuse loomisel, pakkudes hubasust, samal ajal ka visuaalset efekti. Sellepärast on kamina ümbruse materjali valimine äärmiselt oluline otsus. Kiviefektiga seinaplaat on populaarne valik, kandes edasi ajatut ja maalähedast stiili.


Kiviplaadid sauna


Tänapäeval arvatakse saun meie kodu kõige olulisemate ruumide hulka. Üha rohkem keskendutakse disainile. Sauna plaate valides soovitakse luua ilusaid ja meeldivaid ruume, mis on nauditavad kõikidele meeltele. Sellest tulenevalt on huvi erinevate materjalide ja kujunduste vastu järjest kasvanud ning traditsioonilisi puitelemente kombineeritakse üha enam kiviga. 


Valik kividekoratiivplaate Hansas Plaadimaailma kaupluses:


RAMBLA NATURAL 40X60Rambla dekoratiivplaatidega saab katta erinevaid seina pindasid, teha efektseinu nii elu- kui ka vannituppa, kasutada saunades, katta ka kaminaid. Värvitoone on sarjas kaks, hallikas ja beežikaspruun.Sobib kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes.


ALPES MIX 34X50- Alpes dekoratiivsed seinaplaadid imiteerivad looduskivist plaate ning nad sobivad nii elu- kui ka pesuruumidesse ning nendega võib katta ka kaminaid. Heledad toonid sobivad erinevatesse interjööridesse ning neid on lihtne koos teiste erinevate pinnakatetega kasutada. Plaat sobib kasutamiseks sisetingimustes. BEHOBIA BLANCO 17X52- Behobia valged dekoratiivsed seinaplaadid imiteerivad valgest looduskivist plaate. Hele toon sobib erinevatesse sise- ja välis interjööridesse ning plaate on lihtne koos teiste erinevate pinnakatetega kasutada. Sobib kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes.Hansas Plaadimaailm

Tutvu kindlasti ka meie ülejäänud valikuga, sest Plaadimaailmast leiad plaate igale maitsele. Oleme Eesti suurim keraamilistele plaatidele spetsialiseerunud kauplus. Sobiva lahenduse leiab nii hinnatundlik kui ka luksuslikku tulemust otsiv klient. Kiiret tarnet pakkudes toome plaadid 2-3 tööpäevaga objektile, sina vali vaid sobivad välja siit!

Küsimuste korral helista julgelt +372 656 4189, saada e-mail info@plaadimaailm.ee või kasuta meie kodulehel olevat vestlusakent!