Parandamaks Plaadimaailma klientide kasutajakogemust, kasutame oma veebilehel küpsiseid. Kui jätkate lehe sirvimist, siis nõustute küpsiste kasutamisega.

Kuidas kujuneb Hansas Plaadimaailma toote- ja mudelivalik?

Hansas Plaadimaailm on Eesti suurim keraamiliste plaatide kauplus. Oleme oma tootevaliku üle uhked ja me ei saa endale lubada mugavustsooni langemist - tahame, et nii globaalsed kui lokaalsed trendid oleksid meie valikus esindatud, mis tähendab lõputut tööd messidel, tehastega, tootekataloogides, veebis ja sotsiaalmeedias, et olla kursis viimaste trendide, mustrite ja materjalidega.


Kust leiame inspiratsiooni?

Meie eesmärk on hoida oma sortimenti teistsugusena teiste plaadimüügiga tegelevate kaupluste omast. Olles kursis Eesti turuga, saame valikuga oluliselt eristuda.

Inspiratsiooni kogume iga-aastaselt Itaalia plaadimessilt, mille jaoks tehased üle maailma toodavad uusi näidiseid ja esitlevad uusi tooteid. Messil käib kogu maailm tutvumas värskete trendide, kollektsioonide ja sortimendiga. Võib öelda, et Itaalia on plaaditrendide looja ja orientiir. Kuigi käesoleval aastal jääb füüsiline mess ära, on plaaditehased võtnud aktiivse rolli ja saadavad meile pidevalt plaatide näidiseid, katalooge ja infot uutest toodetest. Just hea koostöö Euroopa plaaditehastega on andnud meile võimaluse olla sammukese ees viimastest trendidest. Seeläbi saame pakkuda klienditele põnevat, uudset ning ajaga kaasas käivat tootevalikut, mida uuendame pidevalt läbi aasta.


Lõpliku otsuse teeb klient!

Kõik meie plaadid on käinud läbi kellegi käe alt ning spetsiaalselt valikusse lisatud. Meie sortimendis ei ole juhuslikke ega suvalisi tooteid. Iga paari kuu tagant on meil meeskonnaga koosolek, mille käigus vaatame üheskoos üle näidised ning otsustame, millised keraamilised plaadid leiavad tee meie sortimenti ja millised mitte. Sealjuures teeb lõpliku otsuse klient, sellega, kas plaat jõuab nende kodudesse ja seda armastatakse või mitte. Juhtub ka nii, et mõni trend jõuab klientide südamesse väikese viivitusega.


Kliendid hindavad meie plaadivalikut

Meie plaadivalikust leiab endale midagi igaüks. Plaadimaailmas on suur valik keraamilisi plaate erinevas hinnaklassis. Olemas on nii eksklusiivsed, keskmised kui ka odavaid tooteid. Oluline on ka plaatide kättesaadavus. Näiteks kõik plaadid, mis on e-poes, on olemas ka kaupluses kohapeal ning on võimalik kohe kätte saada.

Kliendid on kiitnud meie valikut, sest valikus on suureformaadilised, väikseid, kuusnurkseid, mustrilisi, struktuurseid, mosaiik-, marmor- ja puitimitatsiooniga plaate. Tegelikult valik on veelgi suurem, millega saab mõnusalt tutvuda kaupluses kohapeal või e-poes.


Keraamilised plaadid – millised on uued trendid ja millised jätkuvad?

Kuna sel aastal jäi koroonaviiruse tõttu ära maailma suurim plaatide mess Itaalias, siis võib eeldada, et uute trendide tulek on veidi aeglasem ja olemasolevad trendid elavad hoogsalt edasi. Üheks suureks lemmikuks on olnud marmorimitatsiooniga põranda- ja seinaplaadid, mis hoiavad ka edaspidi kindlat kohta kodusisustajate südames, kuid muutuvad värvilisemaks, kirjumaks ja toonide valikus rikkalikumaks. Samuti on endiselt populaarsed roostekarva keraamilised plaadid, mis annavad edasi tööstuslikku ilmet ning kindlasti jätkub ka puit- ja betoonimitatsiooniga seina- ja põrandaplaatide edu. Üldiselt on märgata, et sisekujunduses liigutakse minimalistlikkuse juurest maksimalismi poole, kus eelistatakse julgeid toone, silmapaistvaid detaile ning suurustavaid elemente.


Hansas Plaadimaailm müüb uhkusega suurt ja kirevat valikut Euroopa plaaditehaste plaate. Tule tutvu meie valikuga kaupluses kohapeal või e-poes.