Parandamaks Plaadimaailma klientide kasutajakogemust, kasutame oma veebilehel küpsiseid. Kui jätkate lehe sirvimist, siis nõustute küpsiste kasutamisega.

Modernne valik – hallikad seina- ja põrandaplaadid

Samal ajal kui eklektika ning kirev sisekujundus järjest rohkem kasutust leiab, ei ole mustvalgete ja hallide lahenduste armastajad kuhugi kadunud. Hall on neutraalne ja rahulik värv, mis sümboliseerib tihti praktilisust, formaalsust ja modernse linna meeleolu. Samas leidub seda niivõrd erinevates toonides, et seda värvi saab tegelikult igasuguses võtmes kasutada. Allpool tutvustame Hansas Plaadimaailma uusi hallikaid sarju. 


Adda sari

See mitmekülgne seinaplaatide ja dekooride kollektsioon koosneb külmadest ja soojadest toonidest. Adda Perla hallide plaatide valikust leiad neli erinevat mustrit – õrnalt krobelise pinnaga Adda, triibulise Relieve Adda, betooni meenutava Tandem Adda dekoorplaadi ja mosaiikplaadi Relieve Mosaico Adda. Soojades toonides on krobeline Adda Marfil ja triibuline Relieve Mosaico Adda marfil

Hallid keraamilised plaadid on ideaalsed tööstusliku meeleolu tekitamiseks, samas kui elevandiluukarva plaadid sobivad neutraalsemateks lahendusteks, mida saab lihtsalt igasuguste sisekujundusstiilidega siduda. Reljeefsed pinnad on klassikalistele mustritele põnevaks vahelduseks ning on praegu väga populaarsed just erinevates vannitubades, kus ei ole palju ruumi muude elementidega mängida. 
Larsen sari

Kollektsioon koosneb kolmest hallist põrandaplaadist, mis meenutavad erinevat värvi betoonpindasid. Hele Larsen White sobib ruumidesse, kuhu soovitakse lisada avarust. Larsen Grey hall plaat annab edasi klassikalist tööstuslikku stiili ning tumehalli Larsen Anthracite plaadiga saab luua dramaatilisema mulje. 

Hall on siin, et jääda. Hallides toonides põrandaplaatidesse tasub kindlasti investeerida, sest isegi kui sinu maitse aja jooksul muutub, saad ülejäänud sisekujundust ilma suurema vaevata muuta. Lisaks on hallides toonides plaate lihtne hooldada, nendelt ei paista ka plekid nii hästi välja, mistõttu sobivad hallid plaadid suurepäraselt kööki või esikusse. 
Hansas Plaadimaailm

Lisaks nendele sarjadele leidub Hansas Plaadimaailmas veel rohkelt teisi hallikaid kollektsioone, sest meilt leiad plaate igale maitsele. Oleme Eesti suurim keraamilistele plaatidele spetsialiseerunud kauplus. Sobiva lahenduse leiab nii hinnatundlik kui ka luksuslikku tulemust otsiv klient. Kiiret tarnet pakkudes toome laokaubad 2-3 päevaga objektile, sina vali siit vaid sobivad välja!

Kui sul aga tekkis lisaküsimusi aitame sind rõõmuga. Küsimuste korral helista julgelt +372 656 4189, saada e-mail info@plaadimaailm.ee või kasuta meie kodulehel olevat vestlusakent!