Parandamaks Plaadimaailma klientide kasutajakogemust, kasutame oma veebilehel küpsiseid. Kui jätkate lehe sirvimist, siis nõustute küpsiste kasutamisega.

Mustriga keraamilised plaadid – kuusnurkne marmor ja troopilised õied


Millised plaadid! See kuu lisandus Hansas Plaadimaailma e-poodi mitu stiilset sarja, millega trenditeadlikud sisekujundajad kindlasti kursis tahavad olla. Kuna kuusnurksed ehk heksagon plaadid on jätkuvalt väga populaarsed, lisasime selektsiooni mitu uut marmorimitatsiooniga valikut. Lisaks täienes meie dekoorplaatide kogu, sest järjest rohkem inimesi soovib ühtevärvilise ruumi asemel kauni aktsentseinaga kujundust. Tutvu meie uute sarjadega allpool.


Põrandaplaadid Calacatta Hex

Marmor on elegantsuse sümbol ning meie klientide suur lemmik, seetõttu olid Plaadimaailma 2020. aastal enimmüüdud kollektsioonis just valged marmorimitatsiooniga plaadid. Nüüd aga saad tuppa majesteetliku meeleolu tuua nende valgete Calacatta Hex heksagon plaatidega, millel on praktiline 22x25 cm suurus. Päris Calacatta marmor pärineb Itaaliast ning ka antud imitatsioon annab edasi selle kivimi elegantse ning tagasihoidlikult hallide soontega mustri. Nii võib seda valget heksagon plaati kirjeldada just vaoshoitud trendikusega, sest plaatide kuju on väga väga šikk, samas kui valge marmorimitatsiooni väljapeetus näib väärikas ka aastakümnete pärast.Põrandaplaadid Marquina Hex

Eelmise sarjaga loob justkui yin-yangi musta värvi Marquina Hex, mille julgelt tumedat mustrit naljalt tagasihoidlikuks ei kutsu. Musta tausta kaunistavad tugevat kontrasti tekitavad valged jooned. Nii Calacatta kui ka Marquina plaadid on samade mõõtudega ning eriti ekstravagantset lahendust soosivad marmoriarmastajad võivad sarju segamini laduda. Nagu päris Marquina marmor, mis pärineb Hispaaniast, pakub see kaunis imitatsioon öisele taevale sarnast intensiivsust ega vaja kauni ruumi loomiseks palju lisaelemente. Kollektsioon Shiro 

Need, kes ka sügistalvisel ajal lilledest ning rohelusest unistavad, tunnevad Shiro “igihaljatest” õitest kindlasti palju rõõmu. See sari koosneb mattvalgetest seinaplaatidest ja troopilise meeleoluga dekoorist. Mõlema puhul on plaatide mõõtmed üsna suured, 34x111 cm, mistõttu ei ole vaja seinu rohkelt vuukida. Valgete plaatidega saab luua neutraalse meeleolu, samas kui dekoor sobib ideaalselt aktsentseinale. Dekoorikomplekt koosneb neljast erinevast plaadist ja sellepärast müüakse seda pakikaupa. Plaatidest moodustub õhuline pilt, kus paistavad troopilised õied ning lehed nagu trendikas monstera ja roheluse juures näeb lendlemas nii koolibrisid kui ka liblikaid. Kuna muster koosneb summutatud värvitoonidest, sobib dekoor hästi neile, kes eelistavad põnevaid, kuid siiski pigem tagasihoidlikumaid lahendusi. 

 
 
 


Loo interjöör, mis vastaks just sinu vajadustele ja ootustele ning leia sobivad plaadid Hansas Plaadimaailmast! Oleme Eesti suurim keraamilistele plaatidele spetsialiseerunud kauplus, kust leiab keraamilised plaadid nii hinnatundlik kui ka luksuslikku tulemust otsiv klient.