Parandamaks Plaadimaailma klientide kasutajakogemust, kasutame oma veebilehel küpsiseid. Kui jätkate lehe sirvimist, siis nõustute küpsiste kasutamisega.

Talvise jaanuarikuu uued tulijad Plaadimaailmas

Jaanuarikuu tulekuga täienes jõudsalt Plaadimaailma põranda- ja seinaplaatide valik, milles on iseloomu, särtsu ja elegantsi! Seekordses blogipostituses näitame lähemalt uusi tooteid ning jagame inspiratsiooni, kuhu neid paigaldada.

1. TERRAZZO HEXAGON

Terratso on muutunud populaarseks tänu oma värvikombole, mis õhkab mängulisust, tuues sisekujundusse nooruslikku lõbusat elementi. Hansas Plaadimaailma on jõudnud Sonar White Hexagon terratso stiilis plaadid, mis sobivad nii vannitoa kui ka köögis olevatele seintele ja põrandale. Plaadid on külma- ja  kulumiskindlad,  kergesti paigaldatavad ja puhastatavad.

Sonar White Hexagon

Terratso Ceppo White plaadid on suurepärane valik nii äri- kui ka avalikele pindadele, mis loovad ruumi äärmiselt elegantse õhkkonna.  

Ceppo White

2. UUED MARMORPLAADID 

Välimus, mis ei lähe moest! Nõudlus naturaalse marmori jäljendamise järele on endiselt suur, kuna elegantne ja ajatu marmor kannab endas luksuslikkustt ja head maitset! Plaadid sobivad suurepäraselt vannituppa, kööki ja elutuppa, nii põrandale kui ka seinale. Plaadimaailma on jõudnud suur valik uusi sarju erinevates värvides ja stiilides. 

Calacatta gold marmorimitatsiooniga plaadid on suuruses 32x625x09cm. Lisaks on sarjas ka reljeefse pinnaga Deco Galacatta Gold dekoorplaadid. Neile, kes armastavad kalasaba mustrit, on nüüd saadaval ka kitsad Calacatta Gold Chevron plaadid suurusega 8x40x0,9 cm. Lisaks, oleme mõelnud ka neile, kes eelistavad midagi teistsugust ja erilist ehk hexagon stiili - Calacatta Gold Hexagon. Kõiki plaate imiteerib marmori realistlikväljanägemine, sära ja kaunid värviefektid, mis on pleekimis-, plekkide- ja kulumiskindlad. Plaadid on valged, kuldsete joontega ning sobivad suurepäraselt nii vannitoa, köögi, kui ka elutoa seintele ja põrandatele.  

Calacatta Gold

Calacatta Gold Hexagon

Calacatta Gold Chevron

3. MUST MARMOR

Mustast, kuldsete ja valgete soontega marmorisimitatisoonist õhkab meeleolukust, rahulikkust ning tasakaalukust. Plaadid sobivad kui valatult kööki, vannituppa ja elutuppa nii seinadele kui ka põrandale. See maagilisus, mis neid iseloomustab lihtsalt varastab ruumi sisenejate pilgud. Inspireerime sind kasutama rohkem musta oma kodusisustuses: 

Marquina Gold Chervon kalasaba mustris

Marquina Gold Hexagon plaadid

Anima Antracita suured mustad plaadid valgete soontega

4. OONÜKSI MÕJUGA PLAADID 

Marmorimitatsioon on see mis köidab pilku, kuid kui soov on oma kodu rikastada pisut enneolematu välimusega, siis oonüksi stiilis plaatide kasutamine on sisekujunduses märkimisväärselt elavnenud. Plaadid jäljendavad selle mineraali ilu ja selle sillerdavaid värve. Urano sarja oonüks efektiga plaatide kollektsioon sobib nii vannitoa põrandale ja seintele kui ka köögi tööpindadele ja tagaseinale. Selle sarja plaatide formaadid võimaldavad jätta minimaalseid vuugivahesid. 

Urano Blue Pulido

Urano Grey Pulido

Urano Beige Pulido

5. PUITIMITATSIOON

Puidu puhul on tegemist palju hooldust nõudva materjaliga – seetõttu on puitimitatsiooniga plaadid suurepärane alternatiiv päris puidule. 

Larix sarja libisemiskindlate põrandaplaatide pinnaviimistlus on “slipstop”, mis tähendab seda, et plaadi pinnakate aktiveerub veega kokku puutudes ning plaadid muutuvad libisemiskindlaks! Seega on plaate  võimalik südamerahus paigaldada ka kõige libisemisohtlikumasse ruumi nagu köögi ja vannitoa põrandad. Malmo sarja puitimitatsiooniga plaate läbib tugev puidumuster, mis annab ruumis olevale põrandale iseloomu ja põhjamaist stiili. 

Larix Wengue Mare Slipstop

Larix Roble Mate Slipstop

Larix Haya Mate Slipstop

Malmo Soft