Parandamaks Plaadimaailma klientide kasutajakogemust, kasutame oma veebilehel küpsiseid. Kui jätkate lehe sirvimist, siis nõustute küpsiste kasutamisega.

Keraamilised plaadid vannituppa – milliseid stiile remonti tehes kaaluda?

Vannitoas veedetud aeg on meile oluline – seal leiavad aset mõned meie kõige intiimsemad hetked. Seetõttu peaks vannituba olema mitte ainult mugav ja läbimõeldud, vaid ka esteetiliselt ilus. Suure osa vannitoa meeleolust loovad just keraamilised plaadid, millest lähtudes tihtipeale ülejäänud ruum disainitakse. Millist stiili eelistad sina?


Modernne stiil

Modernse vannitoa puhul on tegu kaasaegse ja värske trendiga, mis on paljudele meeltmööda. See on arusaadav, sest need minimalistliku meeleoluga ruumid näevad väga stiilsed välja, olles samal ajal ka praktilised. Klanitud ja ilma liigsete kaunistusteta lahendust soovitatakse väiksematele vannitubadele, kus tagasihoidlik interjöör ruumi avardab. Kaasaegsetes vannitubades on suureformaadilised keraamilised plaadid loomulik valik, nende puhtad jooned ja suur suurus pakuvad ruumile vaoshoitud, kuid šikki välimust. 


Spaa meeleolu

Kes meist ei tahaks iga päev spaarõõme nautida? Kui oma vannitoast oma isikliku oaasi teed, ei ole lõõgastumiseks kodust vaja lahkuda. Tõsiasi on see, et vannitoas veedetakse üsna palju aega ning rahulik meeleolu aitab endale mõeldud hetki veelgi paremini nautida. Just spaastiilis vannitubades on põhiliseks sisekujunduselemendiks õigesti valitud seina- ja põrandaplaadid. Kaaluda tasub nii suuri plaate kui ka pilkupüüdvaid mosaiikplaate.


Luksuslik glamuur

Ühe luksusliku vannitoa tunned ära esimesest pilgust - sellest toast lihtsalt õhkub ekstravagantsust ja enesekindlust. Luksuslik vannituba on ruumikas, valgusküllane ja kaunistatud stiilsete detailidega. Glamuurset meeleolu loovad soojad toonid, rikkalikud detailid ning kindlasti marmor. Aktsenti saab luua põnevate valgustuslahendustega, mida saab vastavalt tujule sättida


Klassikaline vannituba

Klassikaga ei saa vale teed minna. Traditsioonilise välimusega vannituba sulandub sujuvalt igasse keskkonda ja lisab su kodule isikupärase ilme. Sellisel vannitoal on valged või heledad pastelsetes toonides plaadid, läbimõeldud valguskontseptsioon ning aktsenti lisatakse detailidega. Klassikaline vannituba rõhutab kodust aurat, mõjub avara ja valgena, kuid põhirõhk on praktilisusel. Klassikalisse vannituppa sobivad suurepäraselt pastelsed, heledad ja valged plaadid.


Kui öeldakse, et köök on kodu süda, siis vannituba on meie hinnangul sama oluline. Enda näo järgi loodud, läbimõeldud ja praktiline vannituba on kui oaas igale pereliikmele. Enda unistuste vannituppa leiad sobivad plaadid meie e-poest!